Reference našich zákazníků

 

430

Darina Vodrazkova

Nakupovala jsem u StoneWorks už několikrát... a naprostá spokojenost!! Vlídné a vstřícné chování - nadstandardní. Nikdy nechyběla jediná kostička - ale nemám důvod nevěřit, že kdyby náhodou se stalo, přijde mi poštou náhradní - jak dohodnuto. Dokáží sehnat málem i nesehnatelné a výborně poradit, když jako rodič ani zdaleka nedosahujete úrovně vědomostí svých malých stavitelů. :-) Děkuju - ještě i tady tudy.

Tomáš Kobližek

Jako vášnivý sběratel starších lego setů můžu tento eshop jedině doporučit. Dlouho jsem hledal spolehlivého dodavatele už dávno neprodávaných Lego stavebnic, až jsem narazil na Stoneworks. Vždy skvělá spolupráce, komunikace, profesionalita a rychlé jednání. Kostky byly vždy pečlivě očištěny a zabaleny, přesně podle mých představ. Přijemná byla i možnost osobního vyzvednutí bez placení poštovného. Za mě tedy jednoznačně palec nahorů a zasloužených 5 hvězd.

Jan Sehnal

Zajímavé staré LEGO sety, vše čisté (omyté) jako standard a vstřícná komunikace jsou nemalou konkurenční výhodou tohoto eshopu. Doporučuji !