Reference našich zákazníků

 

490

Jan Košťál

Vše dorazilo kompletní, čisté a v perfekním funkčním stavu. Vřele doporučuji všem, kteří shání starší stavebnice. Na popis stavebnice se dá spolehnout na 100%. Děkuji STONEWORKS za to jak skvělou práci odvádí, určtě jsem zde nenakupoval naposledy. Díky

David Svoboda

S panem Versteeghem jsem spolupracoval již několikrát a do budoucna jistě ještě mnohokrát budu. Vždy výborná domluva i řešení případných nesrovnalostí. Velice doporučuji a podotýkám, že p. Versteegh je snem každého sběratele starších nedostupných sestav.

Vojtěch Šimek

Rychlé doručení, vše podle popisu a výborná komunikace. Mohu jen doporučit!

Darina Vodrážková

Vynikající servis! děkuji

MUZEUM LEGA PRAHA

VELKÁ SPOKOJENOST, SUPER STAV LEGA, VŠE BYLO, JAK BYLO AVIZOVÁNO.

Lenka Horakova

U Stoneworks jsem nakupovala Lego už opakovaně a pokaždé jsem byla velmi spokojena. Za slušné ceny se dá dostat i k obtížně sehnatelným kouskům. Sety jsou v překrásném stavu, kompletní, nic nechybí. Všem nadšencům pro Lego mohu vřele doporučit.

Darina Vodrazkova

Nakupovala jsem u StoneWorks už několikrát... a naprostá spokojenost!! Vlídné a vstřícné chování - nadstandardní. Nikdy nechyběla jediná kostička - ale nemám důvod nevěřit, že kdyby náhodou se stalo, přijde mi poštou náhradní - jak dohodnuto. Dokáží sehnat málem i nesehnatelné a výborně poradit, když jako rodič ani zdaleka nedosahujete úrovně vědomostí svých malých stavitelů. :-) Děkuju - ještě i tady tudy.

Tomáš Kobližek

Jako vášnivý sběratel starších lego setů můžu tento eshop jedině doporučit. Dlouho jsem hledal spolehlivého dodavatele už dávno neprodávaných Lego stavebnic, až jsem narazil na Stoneworks. Vždy skvělá spolupráce, komunikace, profesionalita a rychlé jednání. Kostky byly vždy pečlivě očištěny a zabaleny, přesně podle mých představ. Přijemná byla i možnost osobního vyzvednutí bez placení poštovného. Za mě tedy jednoznačně palec nahorů a zasloužených 5 hvězd.

Jan Sehnal

Zajímavé staré LEGO sety, vše čisté (omyté) jako standard a vstřícná komunikace jsou nemalou konkurenční výhodou tohoto eshopu. Doporučuji !