Reference našich zákazníků

 

410

kyss

Výborný servis, rychlé jednání a profesionalita. Můžu vřele doporučit.

Cirale

Nelze než zopakovat: Precizní servis - reálný stav setů plně koresponduje s jejich předkládanými popisy, velká pochvala za dokonalou úroveň balení. Velmi děkuji a za sebe mohu "Stoneworks" všem sběratelům starších LEGO setů jen doporučit.

Lukáš

Vše proběhlo naprosto v pořádku a předčilo i mé očekávání. Už jen jak bylo zboží zabaleno bylo příjemné překvapení, ochotné jednání a rychlé doručení. Mohu pouze doporučit. Určitě v budoucnu nákup zopakuji.

Cirale

Precizní servis - reálný stav setů plně koresponduje s jejich předkládanými popisy, velká pochvala za dokonalou úroveň balení. Velmi děkuji a za sebe mohu "Stoneworks" všem sběratelům starších LEGO setů jen doporučit.

Petr Petyovsky

Zcela a uplne nejlepší prodejní servis co znám . Díky a těším se na příště

Petr Petyovsky

Perfektni ! Rychlost i ochota - vse na urovni , přijedu zase . Díky

Rostislav Hlaváč

Absolutně perfektní! Velice si cením maximálně vstřícného a pohotového přístupu ze strany STONEWORKS. Ve své objednávce jsem ještě dělal další změny, pan Versteegh vše hladce vyřešil, prostě nic nebyl problém. Zboží přišlo brzy, v perfektním stavu a krásně zabalené. Děkuji a vřele doporučuji! Do tohoto obchodu se rozhodně budu vracet!

Ladislav Našinec

Moje první objednávka dopadla naprosto v pořádku. Doporučuji a budu se těšit na další nákupy.

Jiří Kotek

Vše OK, kvalitní kostky, rychlé dodání, perfektní zabalení. Co více si přát ? :-) Děkuji a ostatním doporučuji !!!

Tomáš Cinibulk

Velice kladně hodnotím vstřícnost a rychlost komunikace s tímto dodavatelem. Zboží, které jsem si objednal dorazilo v pořádku a poměrně v rychlém čase od vyřízení objednávky. Přesto, že jsem si objednal starší lego, bylo kompletní a všechny dílky byly velice dobře zachované (dalo by se říci, jako nové). Doporučuji všem.