Reference našich zákazníků

 

440

Jirka

Velmi kvalitní sety, nakupuji již podruhé a opět perfektní zboží !! Odpovídá popisu, i přes stáří bezvadný stav. Příkladná komunikace a perfektně zabaleno :-) Díky !!!

Jan Sehnal

Velmi dobrá komunikace, vřelí a na klienta zaměřený přístup. Kvalitní zboží a vždy perfektně zabalené, čisté a úplné tak, jak se domluví. Za mě DOPORUČUJI

Martin Slabý

Díky Vaší firmě se mi splnil dětský sen a sehnal jsem stavebnici, kterou jsem si vždy přál. Byl jsem velmi spokojený s kvalitou služeb. Velmi doporučuji.

kyss

Výborný servis, rychlé jednání a profesionalita. Můžu vřele doporučit.

Cirale

Nelze než zopakovat: Precizní servis - reálný stav setů plně koresponduje s jejich předkládanými popisy, velká pochvala za dokonalou úroveň balení. Velmi děkuji a za sebe mohu "Stoneworks" všem sběratelům starších LEGO setů jen doporučit.

Lukáš

Vše proběhlo naprosto v pořádku a předčilo i mé očekávání. Už jen jak bylo zboží zabaleno bylo příjemné překvapení, ochotné jednání a rychlé doručení. Mohu pouze doporučit. Určitě v budoucnu nákup zopakuji.

Cirale

Precizní servis - reálný stav setů plně koresponduje s jejich předkládanými popisy, velká pochvala za dokonalou úroveň balení. Velmi děkuji a za sebe mohu "Stoneworks" všem sběratelům starších LEGO setů jen doporučit.

Petr Petyovsky

Zcela a uplne nejlepší prodejní servis co znám . Díky a těším se na příště

Petr Petyovsky

Perfektni ! Rychlost i ochota - vse na urovni , přijedu zase . Díky

Rostislav Hlaváč

Absolutně perfektní! Velice si cením maximálně vstřícného a pohotového přístupu ze strany STONEWORKS. Ve své objednávce jsem ještě dělal další změny, pan Versteegh vše hladce vyřešil, prostě nic nebyl problém. Zboží přišlo brzy, v perfektním stavu a krásně zabalené. Děkuji a vřele doporučuji! Do tohoto obchodu se rozhodně budu vracet!