Stoneworks

Vítejte na stránkách Stoneworks, Vašeho spolehlivého dodavetele pěkných, ač použitých Lego sestav!
Pokud jste na těchto stránkách poprvé, tak se prosím podívejte do naší informativní sekce ohledně naší firmy, nabízených produktů, tak jako na všeobecné obchodní podmínky, před tím než přejdete do sekce se zbožím.
Pokud budete mít jakékoliv další dotazy či poznámky, neváhejte nás kontaktovat na info@stoneworks.cz.
Budeme se těšit na další spolupráci!

OMEZENÍ SLUŽBY OD 1. 3. 2017 VE SPOJITOSTI S ELEKTRONICKOU EVIDENCÍ TRŽEB (EET).

Stoneworks je velmi malý kolektiv, který svou činnost dělá spíše jako hobby s drobným přivýdělkem, nikoliv jako hlavní pracovní náplň. Již tak máme nedostatek času věnovat se všem Lego-žádostem, které se k nám dostávají a finanční výsledky jsou velmi skromné. Z těchto důvodů pro nás prostě není absolutně reálné investovat nebo se vůbec zabývat novým nařízením vlády ohledně elektronické evidence tržeb (EET). Proto máme jako drobný podnikatelsky subjekt na výběr; úplně skončit s naším podnikáním, nebo omezit naše služby zákazníkům. Vybrali jsme to menší zlo a od 1. 3. 2017 již u nás NEbude možné zaplatit v hotovosti při osobním odběru. Je stále možné si zboží osobně po domluvě vyzvednout (a takto ušetřit na poštovném), ale musíme poprosit o platbu předem bankovním převodem.

Ačkoli bychom si přáli, aby byla situace jiná, současná vláda dělá všechno pro to, aby podnikání právě pro drobné podnikatele bylo čím dál tím těžší. Argument, že by stát přišel zrovna u malých řemeslníků či podnikatelů o převratné množství daní kvůli nepoctivosti razantně odmítáme a pevně doufáme, že naši zákazníci se takovými argumenty nenechají nijak ovlivnit.

Za omezení služby se velice omlouváme a prosíme o pochopení.

Kolektiv Stoneworks

Akce

Novinky