O nás

Naše společnost Stoneworks je malým kolektivem rodinných příslušníků a přátel se společným koníčkem – Lego hračky.

Naší misí je sdílet naši vášeň s ostatními fanoušky Lega tak, že jim poskytujeme použité, ale pěkné Lego sestavy.

Máme zato, že je naší povinností a ctí poskytovat, pokud je to možné, pouze kompletní Lego sady v dobrém a čistém stavu. Pokud to není možné, neopomínáme se o těchto skutečnostech zmínit v okamžiku prodeje dané sestavy.

Nejsme společností zaměstnávající personál za úplatu a vydělávající si na svou existenci na základě vlastních obchodních aktivit. Každý z nás má zcela odlišné povolání na plný úvazek.  Z těchto důvodů nejsme schopni, a ani nechceme, konkurovat profesionálním společnostem orientovaným na zisk. Pokud hledáte nejlepší cenu a nejrychlejší dodání, měli by jste raději hledat jiného dodavatele Lego kostek.

Jsme ale odhodláni poskytovat všem našim zákazníkům přátelské a upřímné rady otevřeným a profesionálním způsobem, a budeme se vždy snažit nabídnout vám zboží, které se co nejvíce přibližuje vašim individuálním představám a požadavkům co se Lega týče. Navíc bereme plnění našich závazků vážně, a vždy dodáme to, co slíbíme, zejména pak co se týče kompletnosti sestav, kvality Lego produktů, které na našich stránkách nabízíme. Specializujeme se na poněkud starší, a tím pádem méně dostupnější Lego sestavy různých kategorií. To znamená, že se naše nabídka podstatně liší od nabídek konvenčních prodejních společností.