Reference našich zákazníků

 

430

Jiří Kotek

Vše OK, kvalitní kostky, rychlé dodání, perfektní zabalení. Co více si přát ? :-) Děkuji a ostatním doporučuji !!!

Tomáš Cinibulk

Velice kladně hodnotím vstřícnost a rychlost komunikace s tímto dodavatelem. Zboží, které jsem si objednal dorazilo v pořádku a poměrně v rychlém čase od vyřízení objednávky. Přesto, že jsem si objednal starší lego, bylo kompletní a všechny dílky byly velice dobře zachované (dalo by se říci, jako nové). Doporučuji všem.

Pavel Šponer

Skvělý přístup, čisté dílky, nikde jinde jsem nenašel podobný výběr. Doporučuji!

Vlastimil Sitar

Velka spokojenost, super stav obou setu, rozhodne se sem vratim!

Jan Košťál

Vše dorazilo kompletní, čisté a v perfekním funkčním stavu. Vřele doporučuji všem, kteří shání starší stavebnice. Na popis stavebnice se dá spolehnout na 100%. Děkuji STONEWORKS za to jak skvělou práci odvádí, určtě jsem zde nenakupoval naposledy. Díky

David Svoboda

S panem Versteeghem jsem spolupracoval již několikrát a do budoucna jistě ještě mnohokrát budu. Vždy výborná domluva i řešení případných nesrovnalostí. Velice doporučuji a podotýkám, že p. Versteegh je snem každého sběratele starších nedostupných sestav.

Vojtěch Šimek

Rychlé doručení, vše podle popisu a výborná komunikace. Mohu jen doporučit!

Darina Vodrážková

Vynikající servis! děkuji

MUZEUM LEGA PRAHA

VELKÁ SPOKOJENOST, SUPER STAV LEGA, VŠE BYLO, JAK BYLO AVIZOVÁNO.

Lenka Horakova

U Stoneworks jsem nakupovala Lego už opakovaně a pokaždé jsem byla velmi spokojena. Za slušné ceny se dá dostat i k obtížně sehnatelným kouskům. Sety jsou v překrásném stavu, kompletní, nic nechybí. Všem nadšencům pro Lego mohu vřele doporučit.