Reference našich zákazníků

 

470

Petr Petyovsky

Zcela a uplne nejlepší prodejní servis co znám . Díky a těším se na příště

Petr Petyovsky

Perfektni ! Rychlost i ochota - vse na urovni , přijedu zase . Díky

Rostislav Hlaváč

Absolutně perfektní! Velice si cením maximálně vstřícného a pohotového přístupu ze strany STONEWORKS. Ve své objednávce jsem ještě dělal další změny, pan Versteegh vše hladce vyřešil, prostě nic nebyl problém. Zboží přišlo brzy, v perfektním stavu a krásně zabalené. Děkuji a vřele doporučuji! Do tohoto obchodu se rozhodně budu vracet!

Ladislav Našinec

Moje první objednávka dopadla naprosto v pořádku. Doporučuji a budu se těšit na další nákupy.

Jiří Kotek

Vše OK, kvalitní kostky, rychlé dodání, perfektní zabalení. Co více si přát ? :-) Děkuji a ostatním doporučuji !!!

Tomáš Cinibulk

Velice kladně hodnotím vstřícnost a rychlost komunikace s tímto dodavatelem. Zboží, které jsem si objednal dorazilo v pořádku a poměrně v rychlém čase od vyřízení objednávky. Přesto, že jsem si objednal starší lego, bylo kompletní a všechny dílky byly velice dobře zachované (dalo by se říci, jako nové). Doporučuji všem.

Pavel Šponer

Skvělý přístup, čisté dílky, nikde jinde jsem nenašel podobný výběr. Doporučuji!

Vlastimil Sitar

Velka spokojenost, super stav obou setu, rozhodne se sem vratim!

Jan Košťál

Vše dorazilo kompletní, čisté a v perfekním funkčním stavu. Vřele doporučuji všem, kteří shání starší stavebnice. Na popis stavebnice se dá spolehnout na 100%. Děkuji STONEWORKS za to jak skvělou práci odvádí, určtě jsem zde nenakupoval naposledy. Díky

David Svoboda

S panem Versteeghem jsem spolupracoval již několikrát a do budoucna jistě ještě mnohokrát budu. Vždy výborná domluva i řešení případných nesrovnalostí. Velice doporučuji a podotýkám, že p. Versteegh je snem každého sběratele starších nedostupných sestav.